שמואל הראל – יועץ ארגוני ועסקי, חונך למנהיגות ארגונית ועסקית

  • 054-5864030
  • odc@odc.co.il
  • ראשון-חמישי 9:00-15:00
  • האומן 25 ירושלים, מתחם העסקים

בית למנהיגות מתפתחת

אודות עבודה מתוכננת

אודות עבודה מתוכננת

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 2008, מספר שמרי'הו הראל:

:ראיתי שיש אפשרויות שעמותות ומלכ"רים עוד לא מצליחות להגיע אליהם והבנתי שיש צורך ביעוץ ארגוני שיסייע להם לעבוד מתוכנן ולהצליח יותר".

"לאור זאת הקמתי יחד עם בני שמואל את עבודה מתוכננת מצליחה יותר שהפכה מהר מאד למותג השגור בפי אנשים רבים בארץ ובעולם".

יעוץ ארגוני, גישור בין צוותי עבודה ושותפים, ניהול פרוייקטים וליווי למנהלים היו עיקר עיסוקנו. עם ההתרחבות והגדילה שלנו הוספנו קורסים מקצועיים לניהול, ניהול זמן וניהול כלכלי והענקנו שרותים למלכ"רים, עסקים, חברות וכו' והוספנו גם את היעוץ העסקי והכלכלי, אותם ראינו כחלקים משלימים ואינטגרלי בתהליכי היעוץ שלנו.

יחד אתנו עובדים יועצים ויועצות נוספים אשר עוסקים בתחומי כלכלת המשפחה, יעוץ והכוון תעסוקתי, גיוס כספים ותרומות, פרסום ושיווק אשר משלימים את הצרכים עבור קהל הלקוחות שלנו.

מה אנחנו עושים?

'עבודה מתוכננת מצליחה יותר' הוקמה בשנת 2008 במטרה להעניק יעוץ ארגוני ועסקי לאנשים, ארגונים וקהילות ולהיות חלק בהגשמה המשמעותית של יזמים ומנהיגים באמצעות חניכה למנהיגות אישית, צוותית וארגונית. 

יעוץ אישי

יעוץ ארגוני ועסקי

קורסים

סדנאות והרצאות

המלצות וחוות-דעת

תהליך הייעוץ והחניכה,
שמטרתו קיצור עקומת הלמידה
של הלקוחות שלנו

מתאפשר אודות לחוות-דעת,
המלצות ומשובים של לקוחות
הנה כמה מהם:

למדנו ערכים חשובים ביותר בניהול ופיתוח הארגון והצוות. כתיבת תוכניות עבודה, חלוקת תפקידים, שימוש באמצעים טכנולוגיים לשיפור המערכת, תחושת מנהיגות אישית וסביבתית, ופיתוח מעגל שותפים פורה. הכל נעשה במקצועיות ובדייקנות ובעיקר מכל הלב והנשמה, הרבה מעבר למצופה. ובהחלט אפשר להרגיש את ההבדלים של לפני ואחרי התהליך – הרווחנו ובגדול!

הרב יריב קליין, הרב מוטי כהן

חב"ד בוקאס, פנמה

התוצאות שהשגנו בזכות העבודה הם חיזוק הביטחון שלי כמנהל חנות, שיפור תהליכי המכירה, יציאה ממצב של מינוס, שיפור תזרים המזומנים והגדלת מחזור המכירות.

הרב מנחם לנג

יודאיקה בית שאן

עבודה מתוכננת מצליחה יותר – זה לא סתם עוד משפט, אלא זו דרך חיים. דרך חיים להצלחת כל מוסד שהוא, דרך חיים להצלחה בפן האישי ובפן המקצועי. זכיתי להכיר את הצוות המסור ובראשם שמואל הראל לפני כ-5 שנים ומאז ועד היום אנחנו עובדים יחד כצוות באופן צמוד ומצליח לנחת רוח הרבי מלובביץ. ממליץ מאוד על העבודה, תאמינו לי זה עושה ויעשה לכם רק טוב. אבל בתנאי – שאתם מקשיבים ומיישמים כל מילה. הצלחה רבה.

הרב מנדי דיין

חב"ד איסלה מוחרס, מקסיקו

במה אנחנו יכולים לסייע לכם?

אנחנו דוגלים בכך שההצלחה תלויה בעבודה פנימית אמתית. שינויים טובים ואמיתיים מתרחשים כתוצאה מחזון, ערכים ומטרות ברורים.

לאורם ניתן להכניס מוטיבציה לארגון ולעסק, ליצור תכניות עבודה, להגדיר תפקידים, לשפר את עבודת הצוות ולהגדיל את מחזור ההכנסות והרווחים.

כמו שכבר הבנתם אני לא רק יועץ אלא יועץ-חונך. המטרה שלי היא שתבינו את מהות הדברים ואת הכלים למימוש נייצר יחד, בהתאמה אליכם.

התפישה המקצועית והאישית שלי היא שבאמצעות מנהיגות אישית נוצרת הנעה פנימית – מוטיבציה לעשייה ולהצלחה.

ההבנה שלכם מי אתם, מה החלומות שלכם ואילו הרגלים אתם נדרשים לפתח בשביל ליצר הצלחה בהתבסס על החזקות שלכם יכולה להביא אתכם לעבוד מתוכנן ולהצליח יותר.

 

היכולת להיות מנהיגים של עצמכם תגרום לכם להיות מנהיגים גם של הסביבה.

גם ספונטניות היא חלק מהיכולת לנהל את עצמכם, לדעת מתי אתם רוצים ובוחרים להיות מתוכננים ומתי להיות פשוט בזרימה.

אז קדימה, בואו נצא למסע מרתק.

רוצים להפסיק לְרַצוֹת את כולם ולהתחיל לְהַנְהִיג את עצמכם והעסק?

בתהליך ארגוני או עסקי, נשמח לסייע לכם להיות מנהלים יותר טובים של עצמכם והארגון, להגשים את החלום שלכם, לייצר עבודת צוות מוטיבציוני ויעיל, לשפר את מערך ההכנסות והרווחים ולהצליח יותר.

"קחו את החלום שלכם והגשימו אותו"

אם אתם כבר כאן, אתם מחפשים דרך לצאת מהתקיעות ולהגיע למשמעות. הדרך להצלחה נמצאת ממש במרחק שיחת טלפון ותחילתו של תהליך מלא בידע, תובנות וכלים להצלחה אישית ועסקית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן