ב״ה

unnamed

הֱיֵה דמות

פעילה

IMG_6057

בשליחות

זו תהיה השליחות

שלך

IMG_0146

הֱיֵה אחד מִבֵּין

300

פְּעִילוֹת בבית חב״ד מדג׳ין

IMG_6034

בחר את

1,500 ש"ח לחודש

הדמות הראשית בבית חב"ד מדג'ין היא חלק ממשי ושרשי, שותפה מעשית ופעילה בשליחות הקדושה והמיוחדת.

דמות שמחה, יוקדת אהבה ומאפשרת ביסוס והתפתחות מתוך הרחבה ושותפות עמוקה.

300 ש"ח לחודש

הדמות הפעילה בבית חב"ד מסייעת באופן יומיומי לפעילות בית חב"ד. הדמות נוכחת בבית חב"ד, אמנם מעט פחות מהדמות הראשית, ועם זאת מורגשת בכל צעד ושעל.

הדמות שמחה ומעוררת השראה, בזכותה המטיילים והקהילה יכולים לדעת שיש להם בית – גם במדג'ין.

237 ש"ח לחודש

הדמות הטובה היא דמות שמסייעת בטוב ליבה לכל עניין אליה היא נדרשת. נוכחותה מיוחדת ומאירה את פעילותו של בית חב"ד במהלך השנה.

177 ש"ח לחודש

הדמות הנוכחת נמצאת בבית חב"ד ואומרת: 'אני כאן'. הירתמותה של הדמות לסיוע בפעילות והצלחת בית חב"ד מורגשת וממלאת בחיוך כל מבקר בו.

קבע את הסכום שֶׁלְּךָ

עוד לא מצאת את עצמך? כנראה שאורח זו הדמות שלך 😊

בחר לך שותפות חד פעמית או קבועה, והנוכחות שלך תורגש בבית חב"ד, אורח מביא אורח והחיוך שלך בטח תמיד זורח.

הדמות שֶׁלְּךָ מתלבשת עלינו?

נשמח לדבר אתך!

IMG_4845
IMG_6402
IMG_6407
20161113_113423
IMG_3896
48324735-46d2-40d8-a401-da22fcd9980d
דמויות פעילות

אִתָּנוּ בשליחות

הדמויות שלנו

אנחנו לא מציאות.

בתור בחור חשבתי שהעולם סובב סביב המטרות שלי, סביב היכולות שלי, ובכלל ה- אני- שלי קיבל יחס מאוד מועדף. עד שנסעתי לשליחות. בבת אחת נפלה לה חומת המציאות שכיסתה על האמת ואז הבנתי מה עומד מאחורי הכל.

רבי אחד גדול. והמון המון אהבה.

חיי השליחות מבחינתי היו הוצאת ה- אני והכנסת האחר. נשבתי. הנתינה היומיומית, החשיבה, והדאגה לאדם אחר כל הזמן הוציאו ממני יכולות וכוחות שלא חשבתי שאי פעם קיימים בי!

החלטתי ששם אני קובע את מקומי, בשליחות. שם הרבי רוצה שאהיה, זאת האמת שלי, והייעוד שלי לעזור לעולם להגיע לתכליתו- דירה בתחתונים לקב"ה.

פגשתי בהשגחה פרטית את שותפי- לוי.

ויחד, לאחר התייעצויות, כתיבה לרבי, והכוונה משלוחים, התחלנו במסע למקום שעליו לא הפסיקו המטיילים לשאול –קולומביה, והעיר הגדולה שבה- מדג'ין.

השכרנו דירה קטנה, ומשם התחלנו לחפש יהודים כדי לפעול איתם.

מהר מאוד הבנו שהקהל רחב כפי שסיפרו המטיילים, כבר לא היינו צריכים לצאת מהדירה שלנו כדי לקרוא לאנשים, מצאנו עצמינו עם דירה קטנה מלאת אנשים יום וליל, כאלה שבאו לאכול, כאלה שבאו להתוועד, וכאלה שסתם באו לעזרה ולהתאקלמות.

האנשים היו רבים, וכן גם הצריכה היומית של אוכל גברה. מנין כסף? באנו מצוידים מראש עם כל החסכונות שלנו על מנת לספק לכל הבאים לבית חב"ד את כל צרכיהם.

השבתות התמלאו במהירות בהמוני מטיילים, ובדירה המכילה במקסימום 20 איש, ככל שעברו הימים הגענו למצב בו בשבת אירחנו 50 איש בצפיפות, וזאת לאחר שכל רהיטי הדירה הוכנסו לחדרים.

הזמן חלף והכרנו את הקהילה המקומית, יחד איתם גם את הילדים היהודים השוהים במקום. התחלנו בפעילויות לילדים "סאנדי סקול", שיעורים לקהילה, ומהר מאוד הגענו למצב שיש צורך במימון מחודש.

חזרנו לאחר מסע התרמות במיאמי עם כוחות מחודשים, עם ברכות ועידודים מהרבי, עברנו למקום גדול יותר, שגם למצוא אותו היה נס אחד גדול, ומשם החלה הפעילות לפרוח עד כי השנה הוכפל מספר המשתתפים בליל הסדר ובחגים מ500 איש בתחילה ל1000 איש השנה.

מי היה מאמין !

אני ושותפי נישאנו לרבניות-שלוחות נמרצות וצדקניות, וכעת אנו חוזרים לשליחות, להמשיך לפעול עד ביאת משיח. אלא אם כן יש לו תוכניות אחרות לבוא היום. (וכך אנו מקווים).

ובתוכנית גלותית אנו מכינים בנתיים את העולם לבואו של משיח, מספרים אודותיו, ודואגים שכל יהודי ידע שיש לו גם אי שם בפינה נידחת בקולומביה- בית חם, שאוהב, דואג, מקשר, והכי חשוב נותן לו את כל צרכיו בכל עת שיצטרך.

תמכו בנו והיו שותפים למפעל שהרבי הקים. השותפות שלכם היא הקיום שלנו, וכמו שכולנו יודעים, נתינה מולידה אהבה, ואין אדם שלא ירגיש שותף כאשר ייתן, ומניסיון, שותפים קשה לבחור, ולכן בחרנו אתכם.

הדמות שלכם מדברת אליי, אני שותף שלכם

הרב מורדי ודסי ביגיו

לצאת לפתוח בית חב״ד אי שם בדרום אמריקה נשמע משהו רחוק מהמציאות

איך זה קרה ?
סיפרה לי אימי שכבר מהיותי ילד כששאלה אותי לוי׳ק מה תרצה להיות שתהיה גדול ? עניתי כשאני יהיה גדול אני יהיה שליח ויהיה לי בית חב״ד ..

עברו השנים סיימתי את המסלול הלימודי ויצאתי לשליחות בבית חבד קוזומל מקסיקו בייחד עם שותפי כיום מורדי
לאחר תקופה ארוכה שם ישבנו באחד הלילות לשיחת נפש וגמרנו בדעתנו שהגיע הזמן שגם אנחנו נאיר עוד נקודה חשוכה בעולם .. עשינו לחיים כתבנו לרבי קיבלנו את ברכתו התרגשנו מאוד הרגשנו באופוריה
ואז נפלה השאלה הכי חשובה – איפה ?
התחלנו במסע בירורים על מקומות בדקנו העמקנו חקרנו ו.. התקבלה ההחלטה ׳קולומביה׳
למה ? מדינה שלמה מלאה בתיירים ללא בית חב״ד למטייל

יומיים של הכנות פתיחת מפות אגירת מידע וכמה דברים מינימליים לפתיחת בית חב״ד ואנחנו מוצאים את עצמנו על מטוס יושבים אחד לייד השני נוסעים אל הלא נודע
אך עם הרבה אמונה וביטחון בה׳ וברבי כשהמטרה היא אחת ׳לכבוש את קולומביה׳

נחתנו ופשוט התחלנו לתור את קולומביה לארכה ולרוחבה בודקים חוקרים נפגשים עם אנשים לאחר אסיפת מידע ישבנו עם השליח הראשי הרב יהושוע רוזנפלד והתקבלה ההחלטה – מ-ד-ג׳-י-ן ! שם נבנה בית חבד שיתן מענה לכל יהודי בכל עניין
נחתנו בעיר ענקית למדי (3,000,000 תושבים ) ולאחר כמה ימים של חיפושים מצאנו הוסטל קטן בבעלות ישראלית שהסכים להשכיר לנו חלק קטן לטובת הפעילות תלינו שלט פירסמו ואז קרה הדבר המרגש ביותר שקד ורמי דפקו על הדלת נכנסו ושאלו שלום כאן זה נכון שכאן זה בית חב״ד מדג׳ין ? כןןןןןן צעקנו פה אחד זה היה מרגש ׳התחלנו׳ .. ומשם הכל היסטוריה
שבתות קטנות וחמימות שהתחילו עם 5 אנשים ואו זה היה מרגש
ומאז נכנסנו למרטון
הכמויות של המטיילים רק עלו ונאלצנו לעבור ממקום למקום בהתאם לצרכים
אט אט נוצרה לה גם כן קהילה מקומית עם ילדים חמודים
השיא היה אחרי ליל הסדר הראשון שבו השתתפו 500 מטיילים ויהודים מקומיים
אני זוכר שישבנו אחרי שהסתיים האירוע ופשוט בכינו מגודל הזכות שנפלה בחלקנו
המשכנו לפעול ולגדול בשנה שאחרי היו 1000 מטיילים בליל הסדר

זה כל כל מרגש !
עשרות אלפי אנשים שהכרנו מאז שפתחנו את הבית חבד עשרות אלפי מטיילים שהפכו למשפחה אחת גדולה !

כל זה מראה לי כל פעם מחדש כמה זה אמיתי כל השליחות הזאת – להיות בית ומשפחה למטיילים ומטיילות באמצע המסע הכי גדול בחיים שלהם.
פשוט להתחבר ולאהוב כל אחד ואחת כמו שהם בתוך שניות….
זה מדהים החיבור הזה.

חווינו ועדין חווים מלא נסיונות ואתגרים וברוך השם בכל רגע נתון מרגישים את הרבי נותן את הכוחות להתגבר ואת הניסים שהקב"ה עושה בכל רגע ורגע…
חיי שליחות זה חיים של אמונה ובטחון ואהבת ישראל.

היו שותפים שלנו והתפתחו אתנו בשליחות,
יחד אתנו תהיו אבא ואמא לאלפי מטיילים ומטיילות, יהודים ויהודיות שזוכים להרגשה של בית. למקום של אהבה ובטחון – גם בחו״ל.

הדמות שלכם מדברת אליי, אני שותף שלכם

הרב לוי ומימי ונונו

שינוי גודל גופנים