Shmuel-Harel

אודות שמואל הראל

הסיפור שלי

את עבודה מתוכננת מצליחה יותר הקים שמרי’הו הראל כחברת יעוץ ארגוני לעמותות. ב-2011 הצטרף לשמרי’הו בנו שמואל וב-2014 הניהול עבר אל הבן.

שמואל נשוי לרחל ואב לנעמי. כשהוא לא רוכב על אופניים בהרי ירושלים, מתנדב ביחידת האופנועים של מד”א או קורא ספר, הוא משתדל להיות כמה שיותר עם המשפחה והחברים. “אחד האתגרים שעצמאים נתקלים בו זה איך שומרים על איזון  בין עבודה למשפחה וזמן פרטי” הוא אומר, “חשוב לי להקפיד לשמור על האיזון הזה בעצמי, וכחלק מהתהליך אני עוזר גם לעסקים להבין איך הם יכולים ליצור איזון כזה”.

“אני מאמין בייעוץ שנותן מענה לכל הנושאים בעסק” אומר שמואל, “היתה לי לקוחה שלא הבינה למה אני מדבר איתה על איזון בין בית לעבודה, היא חשבה שיועץ עסקי אמור לדבר רק על מספרים. בסופו של דבר היא הודתה לי על התהליך וסיפרה שהוא עזר לה לשנות את הגישה וגם להצמיח את העסק”


המומחיות של שמואל

שמואל מומחה בייעוץ לעסקים משפחתיים ולשותפים “כשאנשים מקימים עסק הם בדרך כלל יחפשו חבר או בן משפחה שיצטרף אליהם, וחשוב שתהליך ההקמה יהיה נכון” הוא אומר, “נתקלתי באנשים שחשבו שאין טעם לכתוב הסכמים כי מדובר במשפחה וחברים ובסוף סבלו מההשלכות. המטרה שלי היא שבסופו של דבר העסק יהפוך לגורם שמצמיח את המשפחה או החברות”.

“אני אוהב לעבוד עם עסקים משפחתיים ושותפים שהם חברים כי בדרך כלל יש אכפתיות מאוד גדולה כלפי העסק”, הוא אומר, “האתגר הוא לקחת את האנרגיה הזאת ולרתום אותה לתהליך שיוביל להצלחה”.

בנוסף לייעוץ לעסקים משפחתיים ושותפים, שמואל עוסק בחניכת מנהלים “האתגר הגדול של מנהלים הוא שהם לבד, אני עוזר להם להבין את התפקיד שלהם, להתנהל בתוך המציאות החדשה ולבנות שותפות עם הצוות שלהם”.

“אחד הדברים שמביאים לי סיפוק הוא לגרום למנהלי העסק להציף בעיות ולגשר עליהן” מספר שמואל. “תיאום ציפיות כזה עוזר להעלות נושאים שלא כל השותפים היו מודעים אליהם וגורם לעבודה ביחד להצליח”.

בעתיד הוא חולם לצמוח ולהקים משרד בוטיק שייתן מענה לכל הצרכים של אנשים שמקימים עסק או זקוקים לייעוץ ארגוני מורכב, ולהיות האוטוריטה בתחום העסקים המשפחתיים בארץ.

 

המלצות וחוות-דעת

תהליך הייעוץ והחניכה,
שמטרתו קיצור עקומת הלמידה
של הלקוחות שלי

מתאפשר אודות לחוות-דעת,
המלצות ומשובים של לקוחות
הנה כמה מהם:

“עברתי תהליך חווייתי של מנהיגות אישית עם שמואל. תהליך שהביא לרכישת ידע, אבל הרבה מעבר לכך – להטמעת הרגלים חדשים. התהליך הביא אותי להטמעת שינויים מהותיים בהרגלים היומיומיים. ממליץ בחום לכל אחד לעבור תהליך דומה.”

זלמן ברנשטיין

“ברצוננו להודות לך על העבודה שאתה עושה איתנו למעלה משנה! בזכותך: הצלחנו להחזיר את התזרים שלנו לשליטה ולעבודה נכונה ומסודרת. שיפרנו  את עבודת הצוות והעבודה האישית של כל אחד מאנשי הצוות ומצליחים להיערך קדימה ולצלוח גם את משבר הקורונה. בזכות העירנות שלך והליווי שלך התכוננו בזמן בסייעתא דשמייא.”

חנוך וינר, טל זיו, יובל ברנס

הנהלת ממעל ממש

“לאחר היכרותי יועצים רבים, משתף בכנות שכאן מדובר על יועץ וחונך ברמה מיוחדת, המשלב יסודיות, מצוינות, מקצועיות, ליווי צמוד, דיסקרטיות, הנעת כל המערכת בצורה נכונה ויצירת תהליכים טובים.”

הרב שלום בער שמולביץ

בית חב”ד בית שאן

גלילה לראש העמוד
שלחו לנו הודעה
1
כאן יוצרים קשר ומתקדמים
רוצים להצליח יותר?
לחצו ונתקדם