Shmuel-Harel

אודות שמואל הראל

הסיפור שלי

כשהקמנו את "עבודה מתוכננת מצליחה יותר" בשנת 2008, היא הפכה מהר מאד למותג השגור בפי אנשים רבים בארץ ובעולם. לאחר מכן שרתתי כמפקד בקורס מפקדים ועסקתי רבות בתחום החניכה, ההדרכה והמנהיגות, בניית צוותים, יצירת לוחות זמנים, תכניות עבודה וכדו'.

במקביל הרחבתי את עולמי באמצעות ספרים, מנטורינג מיועצים בכירים בעולם ולימודים מקצועיים שכוללים תואר בפסיכולוגיה וניהול. כחונך ויועץ שחווה את העבודה מלמטה למעלה יש לי את היכולת להתאים באופן יצירתי ולהביא לפתרונות בהתאם לצרכים במציאות.

כל עבודה מתוכננת מצליחה יותר, במיוחד כאשר מתייחסים לממד האנושי בצורה המתאימה לו ומתכננים בהתאם אליו את העבודה. לכן כשאני ניגש לעבודה משותפת בייעוץ ארגוני וכלכלי, בראש ובראשונה אני מתאים את התכנית לאדם ולארגון.

 

במהלך השנים שימשתי כיועץ פנים וחוץ ארגוני ועסקי, הקמתי עמותות ועסקים בארץ ובעולם וייעצתי לארגונים ופרוייקטים. כישוריי בתחום הגישור מסייעים לי רבות בתהליכי העבודה בין שותפים, מנהלים וצוותים. כיום אני יועץ וחונך למנהיגות ארגונית ועסקית, מנהל את עבודה מתוכננת מצליחה יותר ושותף בחברת הנדל"ן Jsi Investments שבארצות הברית.

לסיום, אשתף אתכם שאני נשוי לרחל ואב לנעמי, מתגורר במבוא ביתר – מושב קהילתי חביב מדרום לירושלים ויש לנו כלבה בשם נרניה (מכירים את הספר והסרט?). את זמני הפנוי אני ממלא בתרפיה של זמן משפחה, קריאה, רכיבה על אופניים, בניית אתרים, תכנות VB, נגרות, עבודה בגינה, חברים והתנדבות כיו"ר ועדת בטחון במושב וכחובש ביחידת האופנועים של מד"א. 

אני מאמין שאיזון בין החיים האישיים לבית-משפחה ולעבודה כשליחות חיים הוא המפתח להצלחה והגשמה בחיים.

המלצות וחוות-דעת

תהליך הייעוץ והחניכה,
שמטרתו קיצור עקומת הלמידה
של הלקוחות שלי

מתאפשר אודות לחוות-דעת,
המלצות ומשובים של לקוחות
הנה כמה מהם:

"עברתי תהליך חווייתי של מנהיגות אישית עם שמואל. תהליך שהביא לרכישת ידע, אבל הרבה מעבר לכך – להטמעת הרגלים חדשים. התהליך הביא אותי להטמעת שינויים מהותיים בהרגלים היומיומיים. ממליץ בחום לכל אחד לעבור תהליך דומה."

זלמן ברנשטיין

"ברצוננו להודות לך על העבודה שאתה עושה איתנו למעלה משנה! בזכותך: הצלחנו להחזיר את התזרים שלנו לשליטה ולעבודה נכונה ומסודרת. שיפרנו  את עבודת הצוות והעבודה האישית של כל אחד מאנשי הצוות ומצליחים להיערך קדימה ולצלוח גם את משבר הקורונה. בזכות העירנות שלך והליווי שלך התכוננו בזמן בסייעתא דשמייא."

חנוך וינר, טל זיו, יובל ברנס

הנהלת ממעל ממש

"לאחר היכרותי יועצים רבים, משתף בכנות שכאן מדובר על יועץ וחונך ברמה מיוחדת, המשלב יסודיות, מצוינות, מקצועיות, ליווי צמוד, דיסקרטיות, הנעת כל המערכת בצורה נכונה ויצירת תהליכים טובים."

הרב שלום בער שמולביץ

בית חב"ד בית שאן

במה אני יכול לסייע לכם?

אני מאמין שאיזון בין שלשת בסיסי החיים – אתם, המשפחה והעבודה כשליחות חיים, הוא המפתח להצלחה אנרגטית, כלכלית ובניהול השימוש בזמן.

כמו שכבר הבנתם אני לא רק יועץ אלא יועץ-חונך. המטרה שלי היא שתבינו את מהות הדברים ואת הכלים למימוש נייצר יחד, בהתאמה אליכם.

התפישה המקצועית והאישית שלי היא שבאמצעות מנהיגות אישית נוצרת הנעה פנימית – מוטיבציה לעשייה ולהצלחה.

ההבנה שלכם מי אתם, מה החלומות שלכם ואילו הרגלים אתם נדרשים לפתח בשביל ליצר הצלחה בהתבסס על החזקות שלכם יכולה להביא אתכם לעבוד מתוכנן ולהצליח יותר.

 

היכולת להיות מנהיגים של עצמכם תגרום לכם להיות מנהיגים גם של הסביבה.

גם ספונטניות היא חלק מהיכולת לנהל את עצמכם, לדעת מתי אתם רוצים ובוחרים להיות מתוכננים ומתי להיות פשוט בזרימה.

אז קדימה, בואו נצא למסע מרתק.

רוצים להפסיק להיות חייבים ולבחור בחיי משמעות?

בתהליך אישי או ארגוני, אשמח לסייע לכם להיות מנהלים יותר טובים של עצמכם והארגון, להגשים את החלום שלכם, לייצר עבודת צוות מוטיבציוני ויעיל ולהצליח יותר.

"כל פעולה בחיים היא חלק מתהליך ההגשמה"

אם אתם כבר כאן, אתם מחפשים דרך לצאת מהתקיעות ולהגיע למשמעות. הדרך להצלחה נמצאת ממש במרחק שיחת טלפון ותחילתו של תהליך מלא בידע, תובנות וכלים להצלחה אישית ועסקית.

צרו אתנו קשר

אמרו שלום לתקיעות, קבלו בברכה את עצמכם והתקדמו להגשמה.

האומן 25, ירושלים
בניין בר-עמי, מתחם העסקים שבקומה 3

odc@odc.co.il
משרד: 055-9676023 
שמואל: 054-5864030

השאירו פרטים ונחזור אליכם בשמחה

גלילה לראש העמוד
שלחו לנו הודעה
1
כאן יוצרים קשר ומתקדמים
רוצים להצליח יותר?
לחצו ונתקדם
דילוג לתוכן